Pamiętacie pewnie, że nie tak dawno temu pisałam o Mass Escape – największym w Polsce escape roomie. Wtedy nie mogłam podać Wam szczegółów, ale organizatorzy uchylili w międzyczasie rąbka tajemnicy. Znany jest ostateczny termin i miejsce wydarzenia: 8 maja 2016, Szczecin. Ucieczka rozpocznie się o godzinie 11.00, a jej zakończenie szacowane jest na 17.00. Sześć godzin z zagadkami! ❤ ❤ ❤

Na stronie wydarzenia można już nabyć bilety. Pierwsza, najtańsza pula rozeszła się w ciągu doby. Im dłużej będziecie czekać z zakupem, tym bardziej podrożeją. My już swoje mamy.

Wejściówkę każdy kupuje we własnym zakresie, ale kooperacja pomiędzy graczami jest jak najbardziej dozwolona. Jeśli więc macie stałą escape’ową drużynę, to tym lepiej, jeśli jednak nie – nic straconego, możecie jechać jako wolni strzelcy. Nie będzie rywalizacji pomiędzy drużynami, zamiast tego czeka nas chaotyczna kooperacja ponad tysiąca dwustu osób. Tyle przynajmniej zapisało się dotychczas na Facebooku na wydarzenie – ciekawe, jak przełoży się to na rzeczywistość. Gdzie ci wszyscy ludzie się pomieszczą? W ogromnej hali widowiskowo-sportowej Azoty Arena.

Więcej informacji znajdziecie pod oficjalnym hashtagiem wydarzenia na Facebooku: #massescape.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s